Příběh značky

Historie  rodinného zakázkového krejčovství Emanuel Andrej sahá až do roku 1848. Po určité  odmlce v dobách totality bylo v roce 1987 opět otevřeno.

Zakázkové krejčovství funguje pod taktovkou pana Emanuela Andreje, který se vyučil v pražském krejčovském salonu Diplomat na Národní třídě, a zde se sám později stal mistrem.

Při šití pánských obleků na míru jsou využívány jeho bohaté zkušenosti, neboť stříhá a šije obleky již přes 40 let.

Každý oděv, ať je to pánský oblek, dámský kostým, košile nebo halenka, je v našem krejčovství šitý přímo na míru a podle požadavků zákazníka - bespoke, a to nás odlišuje od krejčovství, která šijí made-to-measure (měřenková konfekce) a vzbuzují dojem, že šijí také na míru. Zakládáme si na precizním zhotovení, ruční práci a především spokojenosti našich zákazníků. 

Emanuel Andrej se podílí na výrobě každého pánského obleku, neboť stojí přímo u jeho zrodu - měření zákazníka a poté tvoření střihu. 

V krejčovství Emanuel Andrej pracují všichni členové rodiny. S nadsázkou by se dalo říct, že do této rodiny patří i někteří naši zaměstnanci, neboť v krejčovství pracují už desítky let a odvádí vždy kvalitní práci ke spokojenosti našich zákazníků.

Oblek na míru, bespoke a Emanuel Andrej – to jsou pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří.

Český výrobek

Obleky vyrábíme ručně v České republice. Od střihu až po šití.

Tradice

Historie našeho krejčovství sahá až do roku 1848. Krejčovské řemeslo se v rodině Andrejových předává.

Kvalita

Zakládáme si na precizním zhotovení, ruční práci a především spokojenosti našich zákazníků. Obleky pro Vás podle Vašich měr. Skutečně na míru, bespoke.