Manžetové knoflíčky

Nabízíme Vám manžetové knoflíčky pro každou příležitost. Můžete si vybrat z klasických manžetových knoflíčků vhodných do práce nebo na pracovní schůzku. Na slavnostní událost, jako jsou plesy nebo svatba, doporučujeme manžetové knoflíčky luxusního vzhledu, které podtrhnou výjimečnost okamžiku.

Manžetové knoflíčky jsou rovněž skvělým dárkem - originální maličkostí, kterou potěšíte. Detail, který perfektně doplní Váš celkový vzhled, to jsou naše manžetové knoflíčky, které u nás pořídíte již za 590 Kč.

 

Máme pro Vás i set manžetových knoflíčků se sponou na kravatu. Kravatová spona má nejen estetický, ale také praktický účel, neboť přichytí kravatu ke košili. Kravatu tak máte celý den rovnou a tam, kde má být. Tento elegantní set u nás koupíte již za 790 Kč.  

 

Máme i separátní spony na kravatu. V provedení slim i se sponkou vzadu, zlaté, sříbrné, klasické i moderní. Spona na kravatu stojí 290 Kč. 

Smokingové nebo frakové košile mají skrytou légu, ve které jsou přišity klasické knoflíčky. Není to však pravidlem a budete-li chtít opravdu něco speciálního, nechte si ušít košili na zakázku, kterou budete zapínat frakovými knoflíčky. Máme pro Vás sety frakových knoflíčků, které tvoří 4 kusy frakových knoflíčků a 1 pár manžetových knoflíčků za 990 Kč. Jedná se o zcela exkluzivní doplněk, kterým zaujmete na první pohled a nenápadně zdůrazníte Váš vytříbený vkus.