Čistírna oděvů

Čištění, dobarvení a domašťování oděvů či doplňků z kůže

Mezi naše služby patří specializované čištění kožených oděvů včetně dobarvení, domašťování, kterým se kůži vrací jemnost a pružnost a zároveň se jí poskytuje i hydrofobní ochrana. Ani oděvy z bílé kůže pro nás nejsou překážkou. Provádíme rovněž barevné úpravy velurových a vlasových kůží.

Čistíme a obnovujeme také kožené kalhoty, bundy nebo kombinézy na motorky.

Čištění kožešin

Provádíme speciální šetrné čištění oděvů z kožešiny např. z bizama, nutrie, norka, lišky, berana či ovce. Dokážeme vyčistit nejen Vaše kožichy nebo vesty, ale i kožešinové doplňky jako jsou čepice nebo kabátové límce.

Čištění oděvů z látky

Oděvy z látky čistíme jak suchou (dry cleaning), tak i mokrou metodou, a to podle povahy skvrny. Čistíme nejen běžné textilie včetně vlny, ale i hedvábí, krajku a látky s kovovým vláknem. Čistíme obleky, smokingy, fraky, svatební šaty a plesové šaty. Nabízíme čištění uniforem a jiných pracovních oděvů stejně jako divadelních kostýmů. Dokážeme vyčistit i lyžařské oblečení a připravit ho na další zimní sezonu. Nabízíme rovněž čištění přehozů, sedáků a potahů.

Praní, žehlení a škrobení

Vaše oděvy a ložní prádlo včetně domácího vybavení můžeme odborně vyprat, usušit, příp. i naškrobit a na závěr buď strojově, nebo ručně vyžehlit. Cena se odvíjí od hmotnosti praného prádla. 

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení
Váš e-mail
Zpráva