Naše látky

V krejčovství Emanuel Andrej šijeme pánské obleky metodou bespoke – tailoring. Našim zákazníkům nabízíme výběr z látek značky Scabal, Dormeuil, Holland & Sherry, Harrisons of Edinburgh nebo Ermenegildo Zegna nebo Drago, jejichž látky patří k těm nejkvalitnějším. Ať se již jedná o kašmír, čistou vlnu, hedvábí či jejich kombinace, chceme si být jistí, že Vám nabízíme to nejlepší, co můžete mít.

V našem krejčovství můžete zakoupit látky těchto značek s dodací lhůtou zhruba 3 týdny, ale také látky, které máme skladem a můžete si je odnést hned.

Krejčovství Emanuel Andrej se díky své úrovni a precizní krejčovské práci zařadilo mezi salony, které odebírají látky tradiční britské značky Scabal, jež patří k naprosté špičce mezi výrobci látek.

Látky značky Scabal jsou vyráběny od roku 1938 a díky svému zpracování a použitým materiálům udávají směr a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou. Silnou stránkou Scabal je neustálé zlepšování a inovace. Krejčovské salony, které chtějí svým zákazníkům nabízet látky Scabal, musí splňovat přísná kritéria týkající se krejčovské práce, aby byl zaručen vysoký standard, jaký si zákazník zaslouží.

V současné době jsou látky Scabal vyráběny v anglickém městě Huddersfield v hrabství West Yorkshire.

http://www.scabal.com/

V roce 1842 Julius Dormeuil společně se svými bratry založil stejnojmennou firmu Dormeuil vyrábějící především látky typické pro klasický britský styl. Látky Dormeuil jsou nejen elegantní, ale zároveň nesou punc kvality a anglické konzervativnosti. Ani Dormeuil není výjimkou a na krejčovské salony klade vysoké nároky.
http://www.dormeuil.com/

Holland & Sherry vyrábí již téměř 200 let vysoce kvalitní vlny a hedvábí, kdy se v roce 1836 potkali Stephen Holland a Frederic Sherry. V současné době se společnost nachází na Savile Row v srdci Londýna, kde sídlí zakázková krejčovství, jejichž dobrá pověst je známa po celém světě. Holland & Sherry vyrábí látky tradičním a generacemi prověřeným postupem tkalcovských mistrů.

http://hollandsherry.com/

Společnost Harrisons of Edinburgh byla založena v roce 1863 sirem Georgem Harrisonen. Tato firma se etablovala především s čistým kašmírem a merino vlnou v přízi Super 100's, 120's, 150's & 180's. Látky Harrisons of Edinburgh se tkají ve Velké Británii a Skotsku. Jednou z vlajkových lodí představuje skotský tvíd Porter & Harding.

http://www.harrisonsofedinburgh.com/

Ermenegildo Zegna se řadí nejen k výrobcům látek s téměř stoletou tradicí, ale také mezi značky, jež udávají směr ve světě pánské módy. Jejich látky se vyznačují vysokou kvalitou a při jejich výrobě se využívají poslední technologické postupy. Exkluzivní italské látky – to je Ermenegildo Zegna.

http://www.zegna.com/cz/home.html