Vítejte

 
  

Zakázkové krejčovství Andrej Emanuel, jehož historie sahá až do 2. poloviny 19. století se soustředí na šití pánských obleků a dámských kostýmů, které jsou šity přímo na míru zákazníka a podle jeho přání.

  

Pánské obleky z našeho krejčovství se vyznačují vysokou kvalitou, neboť jsou šity ručně, stejně se vyšívají ručně knoflíkové dírky. Především pak sako nese řadu detailů, z nichž je  patrná právě ruční práce - prošité kraje, vyztužené klopy a prsní vložky.

 

Takto zpracované detaily u pánských obleků jim dodávají punc jedinečnosti a jsou zárukou poctivé práce.

 

Mezi naše dodavatele látek, jejichž látky se vyznačují skutečnou kvalitou, patří zejména již světově známý Dormeuil, jehož látky patří bezesporu mezi nejlepší na trhu. Dále pak Holland & Sherry či Bateman Ogden. Nově jsme zařadili anglické látky Harrisons of Edingburgh.

 

Dále nabízíme také ušití pánské košile a dámské halenky na míruVšechny látky jsou ze stoprocentní bavlny, nebo s příměsí elastanu. Zákazník si vybere z několika typů límce, zapínání, tvaru manžet a kapsičky. Na košili či halence se zpravidla vyšívá                                                                       monogram zákazníka, kdy ten má možnost vybrat si z fontů písma. 

 

 

Také provádíme  úpravy a opravy oděvů z textilu, kůže, a to včetně motorkářských bund, kalhot nebo kombinéz.

Rovněž upravujeme a opravujeme kožichy a oděvy z kožešin.

 

Zajišťujeme také speciální chemické čištění kožených a kožešinových oděvů včetně napalanů. Kožené oděvy také dobarvujeme a domašťujeme, čímž vracíme kůži původní barvu a měkkost.